درباره ایران آسایش سرویس

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در کرج

نمایندگی ایران آسایش سرویس با پاسخگویی ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل و پشتیبانی آنلاین، سرویس دهی به تمام نقاط استان البرز و تهران تضمین می کند. تا سرویسکاران مجرب ، هرچه زودتر به خانه یا محل کار شما می رسند. بدون در نظر گرفتن ساعات شب و روز در زمانی که مشتری اعلام می نماید، آماده خدمات رسانی می باشد. نمایندگی ایران آسایش سرویس ، دارای تیم حرفه ای و متخصص در زمینه لوازم خانگی می باشد. خدمات پس از فروش لوازم های خانگی برندهای مختلف از جمله : دوو، LG، سامسونگ، AEG، بوش و سایر برند های داخلی و خارجی می باشد. نمایندگی لوازم خانگی در کرج ایران آسایش عضو اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی می باشد.
مجموعه ما برای جلب رضایتمندی مشتریان سعی دارد خدمات خود را سریع و با کمترین اتلاف وقت ارائه کند. با حضور به موقع سرویسکاران در محل مشتری ، از اتلاف وقت آنها جلوگیری می کند.
نمایندگی لوازم خانگی در کرج، ایران آسایش سرویس با بیش از ده سال سابقه دارای مجوز از صنف لوازم خانگی می باشد. ایران آسایش به مدیریت مهندس خلیفه ارائه دهنده خدمات تعمیرات لوازم خانگی، عیب یابی، نصب و راه اندازی است. همچنین دارای گارانتی لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر، ساید بای ساید، ماشین ظرفشویی، مایکروویو و اقلامی چون یخچال های ویترینی، مغازه و آبسردکن می باشد. نمایندگی ایران آسایش سرویس با مجهز بودن به جدیدترین و بروز ترین ابزار های تخصصی عیب یابی برای ارائه خدمات با کیفیت و تضمین شده ، از قطعات اورجینال و با کیفیت و شرکتی استفاده می کند. ایران آسایش سرویس نمایندگی لوازم خانگی در کرج و تهران می باشد. ایران آسایش با کادر مجرب و پرسنل آموزش دیده، ارائه دهنده خدمات نصب، راه اندازی، گارانتی و خدمات پس از فروش لوازم خانگی است. شامل یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، کولر گازی، مایکروفر و تلویزیون در استان البرز و تهران است.
ساعات کار به منظور رفاه حال مشتریان و سرویس دهی هر چه بهتر به مشتریان گرامی ، همه روزه ، حتی روزهای تعطیل ، پاسخگوی تماس های شما هستیم ساعات پاسخگویی : 9 صبح الی 23 شب

ساعات پاسخگویی تلفنی

  • 9 صبح – 23

  • انواع لوازم خانگی تعمیرات تخصصی

    یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی
  • سرویس ایران آسایش

    نصب، راه اندازی، تعمیر
  • تعمیرات لوازم خانگی در کرج نصب و راه اندازی

    انواع برند های سامسونگ، الجی، دوو، اسنوا، امرسان

چرا نمایندگی ایران آسایش سرویس؟

نمایندگی ایران آسایش خدمات نصب، سرویس ، تعمیر لوازم خانگی و عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی در کرج را به طور تخصصی با نرخ اتحادیه انجام می دهد. مشاوران ما همه روزه از ساعت 9 الی 23 پاسخگوی شمل هستند. شما میتوانید برای عیب یابی با مشاوره تلفنی تماس بگیرید. در صورتی که دانش فنی دارید دست به کار شوید. نکات لازم تلفنی به شما آموزش داده می شود. اما در صورتی که عیب فنی جدی باشد و نیاز به مهارت و تخصص داشته باشد، برای اعزام تعمیر کار به منزل و محل با شما هماهنگ می شود.

تعمیر در محل لوازم خانگی کرج

تمامی خدمات نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در کرج و تهران با نرخ اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی صورت میگیرد. در این مرکز ابتدا شرایط، روش تعمیر و هزینه ی حدودی تعمیر برآورد می شود و به مشتری ارائه میگردد. همجنین در صورتی که قطعه دستگاه شما دچار خرابی شده باشد جای نگرانی نیست. ایران آسایش قطعه معیوب را با قطعه اصلی و اوریجینال تعویض می کند.

تعمیر لوازم خانگی در کرج | ایران آسایش
تعمیر در محل لوازم خانگی کرج

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در کرج ​

error: Content is protected !!